| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste nume de jocuri, sau niste site`uri, jocuri mai populare dar nu gen triburile sau nu stiu ce nsf sau chestii, ceva de instalat usor si freehappy funda caruia imi da cel mai bun joc si`mi place happy

3 răspunsuri:
| Dodo410812345 a răspuns:

Buna scrie pe google:Lady popular...e un joc de moda superb si foarte popular!

| Natashha a răspuns:

Nu vreau gen "lady popular". vreau ceva aventura, actiune/nu stiu daca un om normal poate juca asa ceva... poate doar pitzipoancelestraight face

| Dodo410812345 a răspuns:

AAA ca sa stii eu nu ma joc daca cumva vreai sa ma faci pitipoanka trebuia sa zici actiune! uite joc::: Metin2