| maraa_9303 a întrebat:

Vreau si eu niste porecle pornind de la numele Mara si Bianca. dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Salut.
Mara -> Mariutza, Mary, Marea, Ara, Myra, Mera, Mariuca.
Bianca - Bia, Bie, Bi, Biu, Bibi, Anca, Ana, Biana, Biancuta, Biencuta, Biba, Bibe.
Combinatii Mara si Bianca laughing -> Maby, Byma, Byama, Marbya, Mabyana, Byanama.

Pa, pa - sper ca tiau placut aceste porecle funny :]

8 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Mara-->Meri, Maris, Muri, Mariucalaughing, Maris...
Bianca-->Bibi, Bibiloi, Bia, Biancu', Bubu, Bibica, Biencut...

| KimY a răspuns:

Mara=Mary, MymY
Bianca=Bia, Biutza, BiU, ByBy,

| Rebe97 a răspuns:

Mara=Marutza, Mary
Bianca=Bia, Biencutza, Bibi

| miha<3 a răspuns:

Mara:marutsa, mar, mari, maru`, marulets, maruts.
bianca:bibi, bubu, biencutsa, bia, bubulets.

| Anonim_4683 a răspuns:

Bianca- beibilici. bibik, biu, b. u. beea. bea
mara - marry, marinika, marutza, mamarutza, maricika [laughing] si una cu tot cu scuza RaMa asta in caza ca ai cerut porecla sa necajesti pe cineva big grin

fundita?big grin

| Blonda:X a răspuns:

Bianca-bika

| anonima_6279 a răspuns:

Maranduta miorita biencutsa bibi bibilica madutzica. nu mai stiulaughing