| XOXO14 a întrebat:

Vreau si eu niste povesti scrise de copii nu de autori celebri! Multumesc cine imi da si funda la cea mai lunga si frumoasa!

1 răspuns:
| deyna10 a răspuns:

Am eu o poveste si am doar 13 ani :d daca o vrei iti trimit un mesaj cu ea ( e vorva despre un cal numit el cavaliere si trebuie sa ajunga din Romania in norvegia. aceasta este cursa vietii lui, iar aici gaseste ff multi oameni ce il ajuta, si la sfarsit el isi gaseste adevaratii prieteni, dar are un sfarsit cam dureros) happy