| Moniikk a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi am o medie cam de 7.50 si as vrea sa stiu la ce liceu sa ma duc. imi puteti da niste sfaturi plzz? ( eu in principiu merg pe carol si madgearu)

2 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

Zic sa te duci la unul tehnic, ca s-ar putea sa nu intri la un liceu teoretic cu o medie asa de mica.

| Moniikk explică:

Pai m-am uitat pe listele de anul trecut si as putea sa intru la amandoua dar chestia e ca vreau sa intru la ceva ce'mi place nu la din astea de mecanica, sau telecom sau nu stiu de electirca.etc.]