| LauriK_9092 a întrebat:

Vreau si eu niste sloganuri pentru echipa de fotbal a clasei... funda::*::*::*::*(app sunt in clasa a cincea A si echipa cu care joaca echipa noastra e a opta A)

Răspuns Câştigător
| Roooxy a răspuns:

Hai cinci A-ul joaca bine galeria e cu tine si la bine si la greu noi strigam numele tau.

Suntem aici suntem cu voi sa bateti astazi pentru noi. daca luati un gol si ce daca si ce daca noi nu pierdem niciodata avem echipa avem valoare clasa noastra este cea mai tare.

Hai 5 a`ul joaca bine
Galeria te sustine.

Sau : 8 A ce`ati patit? galeria va murit?laughing

Noi cam astea la strigamlaughing mai erau cateva de le-am uitat

2 răspunsuri:
| DODoubleG a răspuns:

8a nu uita ai promis ca sugi P***
laughing)

| Dobre_Andreea_1995 a răspuns:

1, 2, 3, 4 Cupa si Campionatul
5, 6, 7, 8 Cinci A pe primul loc.