| вυттєяƒℓу a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta si de tristetesad

6 răspunsuri:
| laurash_5821 a răspuns:

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi. 2.Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S`a terminat cu` fata buna, sa duS dreaqu` oriCe! Ma pij p tine, datSi foC, Ia`O din loc, Fa. mi loc .PtR.ratatzii ca tine n.am timp deluuOc` [Jeth`;*]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea...Si`si zicea`.:Fratee`. nu pot trai fara ea`.

Si UnEoRi vReAU sa Te uiT ...DoAR Ca aTuNcI cAnD ma UiT La tInE ...InCeP sa UiT pE LoC fApTuL Ca TrEbUiE sa uIt de tINe.

Degeaba imi spui ca ma iubesti cand tu nu imi dovedesti.Asa ca mai bine taci din gura si gaseste alta minciuna.

Ai pierdut ce avea'i mai de pret, ai pierdut iubirea mea si odata ca ea si increderea! Oricum se intoarcee roata baiatu meu ai sa suferi cum am suferit si eu.

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi se rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

O fata buna poate sa devina repede rea asa ca date`n sange si nu te mai baga atat in viata mea >:p

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!

se comporta natural si copilareste d asta`lumea o iubeste

Nu incerca sa-i minti ca EA e doar o oarecare, Ca ei stiu ca amintirea ei inca te doare!

. o vezi? nu e trista, chiar deloc.zambste suav, are privirea de foc. E dulce si o iubesti stii bine. dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

. ____[Nu`mi spune mie ca suferi]____[Si ca treci printr`O pasa trista]____[Daca`ti plange inima dupa mine,]____[Inghite`O batista!]_

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie. Sincer, n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea...Si`si zicea`.:Fratee`. nu pot trai fara ea`.

Si UnEoRi vReAU sa Te uiT ...DoAR Ca aTuNcI cAnD ma UiT La tInE ...InCeP sa UiT pE LoC fApTuL Ca TrEbUiE sa uIt de tINe.

Degeaba imi spui ca ma iubesti cand tu nu imi dovedesti.Asa ca mai bine taci din gura si gaseste alta minciuna.

Ai pierdut ce avea'i mai de pret, ai pierdut iubirea mea si odata ca ea si increderea! Oricum se intoarcee roata baiatu meu ai sa suferi cum am suferit si eu.

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi se rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

O fata buna poate sa devina repede rea asa ca date`n sange si nu te mai baga atat in viata mea >:p

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!

se comporta natural si copilareste d asta`lumea o iubeste

Nu incerca sa-i minti ca EA e doar o oarecare, Ca ei stiu ca amintirea ei inca te doare!

. o vezi? nu e trista, chiar deloc.zambste suav, are privirea de foc. E dulce si o iubesti stii bine. dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

. ____[Nu`mi spune mie ca suferi]____[Si ca treci printr`O pasa trista]____[Daca`ti plange inima dupa mine,]____[Inghite`O batista!]_

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie. Sincer, n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie.

| talibanu90 a răspuns:

Uite aici gasesti cate vrei tu http://absurd.ro/statusuri-funny.html#statusuri de suparare