| Rallu_8961 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai deosebite!love struck

Răspuns Câştigător
| Kandy a răspuns:

In viata nu poti sa ai tot ce`ti doresti. Incearca sa zambesti, urmeaza sfatu`: fii fericit ba, toate trec, da`le dracu`! happy

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

Tu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? Mai bine ar fi sa calculezi din nou!

Am invatat sa am rabdare. Ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare!

Esti prea plin de tine! Nu te da mare in fata mea ca ramai tot un NIMENI!

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie love struck

Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut" nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea

Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme! straight face

Sper sa-ti placa kiss
nu le-am vazut scrise la multe persoane happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat