| NicoNicoo a întrebat:

Vreau si eu niste teste de prietenie adevarata:X

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| adi a răspuns:

Eu cerd ca prietenia adevarata se vede in timp nu se testeaza ca sarcina. happy

| iuliaiuli18 a răspuns:

Deseori, intru pe clopotel pentru teste.Intra si tu si vei vedea o multime de teste superwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustoiu daca exista da cauta in continuare poate ai sa reusesti multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea/el te ajuta la nevoie pai e sigur cea mai buna. un test bun pentru ea ar putea fi unul similar ca al meu:i-am spus prietenei mele ca mama ma alunga de acasa... clar ca i-a fost greu sa ma kreada caci stia ca mama mea e buna...am vazut ca nu ma crede si am incepu sa pling, sa o implor sa dorm macar pe o noapte de acasa. Ea a acceptat. Dar dupa fapta ei se vede ca nu prea e o adevarata prietena care sa vrea la orice minut sa ma ajute, kaci nu a acceptat deodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei una orce ar fi nu inceca cu teste
daca vrei una trebuie sa iti dai silinta si vei reusi
mai intai trebuie sa vezi daca e de incredere
ai incredere sigur vei reusi