| Rihanna18 a întrebat:

Vreau si eu niste titluri de compuneri...Va rog... Dar nu vreau[iarna, craciun,] vreau ceva mai senzational :X Funda+vot

Răspuns Câştigător
| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Impresii de inceput
tragedie
lumea fara reguli
jungla de beton
colorand la stele
cufarul cu amintiri
zi fara happy-end
ploaia de stele
cel mai bun prieten "eu"

10 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

MAgia sarbatorilor, Magia sarbatorilor de iarna

| Kitty a răspuns:

Viata ei; Era noapte instelata, calda, linistita...; Dependenti de libertate; Zburand deasupra mea.

| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Sper ca te am ajutat... funda?hee hee

| Klaaa a răspuns:

Spiritul craciunului

o iarna de vis [sau ''craciunul visurilor'']

povestea iernii [si inventezi si uh o poveste care ar putea fi a iernii fii creativaaa>; d:p]

cadourile magice

cadou fermecat

thinking

[ai putea face o compunere in care sa inventezi propria ta poveste... a unui cadou magic.Sau chiar iarna in vacanta ei de iarna cum ar venilaughing... ce SFlaughingrolling on the floor

sper ca te'am ajutat

fundita?batting eyelashes

| ÐÿÅ a răspuns:

Un vis de iarna/Iarna printre nori/O iarna cu vise argintii/Inflorirea sufletului/etc...

| RoxiutzaRux a răspuns:

Noapte de iarna, Fulg de zapada,, Minunea sarbatorilor, Sentiment distrus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara copilariei

amurgul spanzurat

o fascicula din viata mea

teritoriul tabu

vrajita zapada din inima mea

departe de lume

singur in amiaza

craciunul nabadaios

un sfarsit amuzant

inceput nou

noaptea de creciun

Bafta! Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna in abis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vis devenit realiate

| oana2000 a răspuns:

Magia zapezi zapada, stele inghetate fantasticul ierni anotimpul zaharisit ( peisj de zahar ) magia sarbatorilor de iarna SPER CA TE-AM AJUTAT FUNDA?