| parazitu_8805 a întrebat:

Vreau si eu nume de rapperi romani care sunt cat de cat activi (fara Parazitii, Guess Who si Spike).

Răspuns Câştigător
| Anna98Anna a răspuns:

Buna! Mie imi place mult Vescan.

38 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cedry2k, Nane, Arssura, Nimeni Altu', Anonim, codu penal.

| pitikaaaa a răspuns:

Nane... e el mai bun
adica are versuri bune
spune adevaru` despre tara...:X
si ar mai fii si Arsura, Anonim si Nimeni altu`, Renegatii(nu sunt cine stie ce dar au 1 sau 2 mel dragute)

| AnTiBioTic a răspuns:

Nane, nimeni altu', vescan, arssura, maximilian, M&G, the mos, deceneu, eli, bibanu mxxl, grasu xxl, creTzu, zale, veritasaga, ca-gula, cedry2k, dagga, ceilalti, criss blaziny, anonim, K. S. T., zale, aforic si mr. levy

| AnTiBioTic a răspuns:

Nane, nimeni altu' vescan, arssura, maximilian, M&G, the mos, deceneu, eli, bibanu mxxl, grasu xxl, creTzu, zale, veritasaga, ca-gula, cedry2k, dagga, ceilalti, criss blaziny, anonim, K. S. T., zale, aforic si mr. levy

| shadovv a răspuns:

Bitza, nimeni altu', butch, kst, sdst, raku, l doc, deliric1, samir, etc.

| parazitu_8805 explică:

Ma puya e unu

| rebekka11 a răspuns:

Nane e cel mai tare...RESPECT Nane

| XkkOOjs a răspuns:

Nimeni Altu', Kazi Ploae, Afo, Doc, Deliric, Deceneu, Ezekiel, Alan & Kepa, Samurai & Junk, Parazitii, Mafia, El nino, Haarp Cord, Sisu Tudor.

| anaking a răspuns:

Puya sunt cei mai super

| NarcisSistul a răspuns:

Kazi Ploae, dragonashu ak47, chimie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nane, The Mosh, Anonim, Vescan

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bug mafia

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cris blaziny, vescan, nane-cel mai bun, codu' penal, nimeni altu', anonim, cedry2k, arsura, racla si cel mai prost puya

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi personal, mecena lu-ca, chiar si ala ali star, daone

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uzzi, Tataee, Caddy, Puya, Sisu, Eli, Bitza, Grasu xxl, ...Sunt multi...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cicatrice frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ad literram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specii e cea mai tare trupa de rapp din Romania. kazi, chimie si dragonu fac spectacol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sisu-vacanta in mexic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cedry2k, CTC, K-gula, Arsurra, Carbon, Cabron, Bitza, Grasu XXL, Aforic, Pacha Man, Shoby, Bibanu, Nimeni Altu, Criss Blaziny, Don Baxter si B.U.G Mafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Annprettygirl esti o poasta ca asculti puya mm lui de chel daca asculti pui parca asculti manele laughing sa ma p*** pe puya x-(

| Jager a răspuns:

B.U.G Mafia