| BlackR0se a întrebat:

Vreau si eu nume frumoase de fata si de baiat, englezesti, va rog.
Fundita pentru cele mai frumoase!

Răspuns Câştigător
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

De fata: Rebecca, Elizabeth, Kate, Kristen, Kesha, Sara, Sarah, Miranda, Melissa, Theresa, Jamie, Selena, Miley, Lilly, Jessica, Keira, Tabitha, Molly, Sonny, Tess, Lora, Bella, Tara, Emily, Emma, Cleo, Cleopatra, Xonia, Anabelle, Karen, Camille, Ivone, Ivy, Mary, Lindsday, Kameron, Heidi, Erin, Roxette, Amanda, Juliet, Sharon, Melinda, Tracey, Veronica, Isabella, Nicole, Julia.

de baietitongueeter, Edward, Josh, John, Smith, Hayden, Harry, Thomas, Tobias, Denis, Jimmy, Alex, Andrew, Toby, James, Robert, Roby, Drew, Gerald, Mike, Larry, Tom, Daniel, Mark, Ken, Kevin, Chriss, Jacob, Jake, Jim, Aaron, Will, William, Ron, Cassey, Rick, Jack, Jeff, Patrick, David, Sean, Frank, Frankie.

Funda:X

5 răspunsuri:
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Mersii pentru fundalove struck

primul nume de baieti era peter da` s`a format din greseala semnu` ala.scz.:X

| Yourtruelove a răspuns:

Pentru fete : Abby; Adeline; Anne; Ashley; Brianna; Britney; Chrissy; Christa; Clare; Cynthia; Maddy; Malina; Merry; Rosalie; Rosemary
; Ruby; Ginger; Sabrina; Sharona; Sindy; Willow; Danya;

Pentru baieti : Aaron; Aiden; Alan; Alvin; Andy; Arthur; Baxter; Brad; Brick; Chad; Christian; Cody; Collin; Darwin; Dean; Drake. Funda!

| Zapacithaaa a răspuns:

Fete:
1.Kim
2.Honey
3.Christine
4.Selen
5.Merry
5.Mariah
6.Stephanie
7.Korinne
8.Miriam
9.Dafney
10.Sarah

Baieti:
1.Kevin
2.William
3.Bobby
4.Bryan
5.Mike
6.Zeinne
7.Ash
8.Freddy
9.Bruno
10.Jeremith

Cam atatt; x Fundhalove struck?

| Tigrutza2003 a răspuns:

Nume de baiat: Ethan, Bryan
Numa de fata: Heather, Grace, Kim

| cosmin_2082 a răspuns:

De fata : Adela, Aimee, Alessia, Alicia, Amanda, Amalia.
de baiat : Antonio, Adonis, Albert, Andreas, Dennis, Emil