| elizuka123 a întrebat:

Vreau si eu o banda de alergat mai ieftina la vreo 3 milioane dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Cauta pe site-uri specializate in produse sportive, sau pe Okazii.ro
Parerea mea e totusi ca cel mai bine e sa alergi pe strada, prin parc, etc, e mai sanatos si mai ieftin ^^ big grin!
Bafta!

2 răspunsuri:
| elizuka123 explică:

Daca aveti voi banda de alergat de vanzare sau cunoasteti pe cine cu banda de alergat de o vinde la vreo 3 sau 4 milioane ma anuntati imi dati numarul de telefon. Urgent dau funda