| V3V3 a întrebat:

Vreau si eu o idee pentru numele de facebook, funda+vot
P. s:numele meu este Alexandra Mihaela,chatterbox,

Răspuns Câştigător
| AlexyLuvvU a răspuns:

Pune-ti numele real, asa te vor gasi mai usor toti. Si eu la inceput imi pusesem un nume de nu ma gasea nici dracu laughing si dupa aia l-am schimbat singura, pentru ca ma saturasem de nume gen hi5 (inca un motiv sa iti pui numele /porecla - nu te vor considera o pitipoancawinking

4 răspunsuri:
| Morphine21 a răspuns:

De obicei, pe facebook iti pui numele real.
Nu e ca pe hi5.big grin
happy

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielaIoana a răspuns:

Facebookul este o retea de socializare deci in mod normal trebuie sa aiba numele real al unei persoane sau eventual daca nu vrei sa pui numele real cum am fi normal pune porecla ta sau modul in care de alinta prieteniwinking

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Alex Andra Miha Ela sau AleE MyKywinking. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking! funda?