| LoLiPoP_3683 a întrebat:

Vreau si eu plss niste statusuri din alea de care atunci cand le citesti sa mori la pc de ras.:X:X fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| cristina93 a răspuns:

O gãinã avea 2 picioare in special stângu`.
dnd.ma misc ca un melc…ma doare in cochilie.
Mut dintii.Pret avantajos.
Copil copac. Pierdut borcan zacusca.
Ne-am nasut destepti, scoale ne-a tampit
Esti intr-o camera cu 1 leu, 1 crocodil si 1 manelist, ai 1 pistol si 2 gloante. Ce faci? tragi in manelist de 2 ori
Nu vin la scoala in weekend si in zilele care se termina cu,, I"
dnd…ma dau cu sania in congelator
Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Fa-ma praf si trage-ma pe nas
Fac cinste plateste vecinu!
Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos…
Nicaieri nu-i ca acasa dar mai bine-i la HOTEL!
Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina…
Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…
Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…
N-am status acum…. dar am avatar!
Opriti Planeta, vreau sa cobor…
Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni…
Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita!
Si daca ramuri bat in geam, si daca ramuri bat in geam.bag (ceva) tai copacu'
Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?
Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…
Primeste mama ta cu violu`?
Nu-s…. cauta-ma in dictionar!
umpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955. ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate!
Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata…