| ktyi a întrebat:

Vreau si eu rezumatul cartii Legendele Olimpului, vol 2.

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

În mod normal, la aceste volume ale "Legendelor Olimpului" nu se poate face un rezumat.
Dacă, spre exemplu, vorbim despre Hercule, nu putem vorbi numai despre el ci şi despre alte cîteva zeci de alte personaje, eroi sau zei, şi atunci şi despre fiecare dintre aceştia trebuie spus cîte ceva.
Şi se va face acest rezumat un eseu de 20 - 30 de pagini.
Cel mai bine este să citeşti tu singur amîndouă volumele, aşa ca pe o poveste, şi vei fi cel mai cîştigat.

1 răspuns:
| βuβuƦuzαα a răspuns:

Buna!
Uite aici de ce ai nevoie----> http://referat.clopotel.ro/Legendele_Olimpului-9765.html
Funda;)?