| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce le-ar placea baietii la o fata. Cum ar fi ochii, buzele, nasul, etc.

4 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Sa fie frumoasa, desteapta sa nu scoata perle din gura,sa fie mai nebuna, tupeista.Iar in privinta ochilor : negrii, albastrii,nasul mic, buzele mici,lungi groase, subtiri(nu mari ca ventuzele), sa nu fie un diesel' de 70' nici o scoaba de 40', cel mai important este sa te faca sa te simti bine alaturi de ea.

| elmo2011 a răspuns:

Ce ma atrage pe mine la o fata:

- Sa fie feminina
- Sa fie inteligenta
- Sa aiba gusturi bune
- Sa imi ridice provocari
- Sa si arate binisor happy (nu exista o formula a frumusetii)
- Sa fie misterioasa

| Deea3 a răspuns:

La baieti le place la fete aspectul fizic. funda?

| danyella42051 a răspuns:

Pai ochii sau m bine felul in care iy privesti o privire dulce iy ''omoara''
eu obisnuiesc s vb ca un copilas mic si toti baieti zic ca le place vocea mea de copilas
zambetul e de asemenea important dar nu s zambesti cu gura pana l urechi asa suav
buzele sunt importante doar in partea cu sarutul nu trebuiesc sa fie aspre si uscate
nasul nu stiu cat d mult conteaza trebuie doar s nu fie mare
mersul e imprtant nu trebuie sa fi nici prea ''fataita'' s te rupi in figuri dar nici sa mergi ca in bete
sani atrag baieti foarte mult baieti nu trebuie sa fie neaparat imensi dar trebuie sa stii sa ti pui in evidenta
fundul iy mai atrag trebuie sa fie mare si bombat
miscarile pe care le faci cu parul