| Bixuu a întrebat:

Vreau si eu status despre plOaie dau fundita pentru cele mai frumos :*

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Si ploua ploua peste inima mea. Cu gandu ca te vei gandii candva. Si la inima mea.

Ploua si nu se mai opreste. As vrea sa fie soare. Oare el se mai gandeste la mine? :-s

Plouă,tu nu eşti să mă asculţi ca de obicei nu ai timp să mă asculţi, plouă, în sufletul meu plouă...

Îmi place când plouă afară pentru că nu vede nimeni că eu plâng.

Plouă afară şi mi.e dor să stau cu cineva pe care îl ador.

Îl iubesc dar plouă afară şi gândurile mă doboară.
Atâtea mai ţin minte.

Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant…

Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin.

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut,
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor,
M-ai facut sa te ador :x

http://princessita.wordpress.com/......ua-la-fel/

http://www.statusuricool.tk/tag/ploaie/

| AnÐŕa a răspuns:

Nu sunt singura in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant!:-x
Ploua acum! Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie:*atat de mult imi este mi-e dor de tine! day dreaming

Plouă,tu nu eşti să mă asculţi ca de obicei nu ai timp să mă asculţi, plouă, în sufletul meu plouă...

Îmi place când plouă afară pentru că nu vede nimeni că eu plâng.

Plouă afară şi mi.e dor să stau cu cineva pe care îl ador.

Îl iubesc dar plouă afară şi gândurile mă doboară.

Pl0ua, pete inima measad!

Ploua si nu se mai opreste. As vrea sa fie soare. Oare el se mai gandeste... la mine sigh

Pl0uă…
Tu nu eşti să m-ascunzi
Ca de obicei
Tu n-ai timp să m-asculţi
Pl0uă…
In sufletul meu plouă, plouă
Vorbesc cu tine:*

Pl0ua-ntruna de 3 zile-nc0ace
Stau inchisa'n casa, stau cu tine-n brate
Ascultam furtuna care nu mai tace
Ne iubim intr-una ca n-avem ce face.

Vine peste tine, te ingheatsa
Pl0aia te loveste in fata.

ploaia care va cadea, pacatele toate mi le va spala! big grin

Daca o sa vezi ploaia cazand in mare
Inseamna ca sunt acolo:*

Poate daca ploaia s-ar opri :-x
Si din cer n-0 sa mai cada lacrimisad