| cocii a întrebat:

Vreau si eu status'"Taiate"

Am vaz si nu stiu de unde sa le iau=]

"De dragoste"puppy dog eyes.
Fundulitza love struck.

2 răspunsuri:
| Codeine a răspuns:

Sper sa.ti placa :* :

sentimentul nu dispare ca vacanta d vara, uneori eh mai nociv ca fumu` tras dintr`o tziqara.; x

ia`ma d mana, hay sa trecem peste toate impreuna!batting eyelashes love struck

Fiekarr'ee are dreptul'll l un cuuvant''ttwinking happy iar al meu este Iubirr'ee:X:X

; x You`re my favourite drug; x show me real love; x"

Every day without you...is like the world without the sunlove struck

maine de as pierde tot, eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc love struck te iubesc:X

" as` vrea` sa` pot` sa-ti spun` cat` d` mult` te` iubesc`; x as` fi` vrut` ca` niciodata` sa` nu` te` ranesc` "

"; x inima ta` daca ar spune ceva sufletul meu stii ca te`ar asculta; x"

; x am gasit la tine` ce lipsea in viata mea` vreau sa`mi fii aproape tu`, numai tu`, doar tu`; x

; x I still feel your touch in my dreams; x"

Trecem dintr-o stare-ntr-o mie de stari Ma ucizi c-o privire, dar ma-nvii dupa un infinit de sarutari! :X

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându.mi că nu eşti bun pentru mine.Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x

"love struck ♫♦ Te iubesc ♥♫ love struck"

Funda?batting eyelashes.

| KrUeLlA a răspuns:

E̶v̶e̶r̶y̶ ̶d̶a̶y̶ ̶w̶i̶t̶h̶o̶u̶t̶ ̶y̶o̶u̶. ̶. ̶. ̶i̶s̶ ̶l̶i̶k̶e̶ ̶t̶h̶e̶ ̶w̶o̶r̶l̶d̶ ̶w̶i̶t̶h̶o̶u̶t̶ ̶t̶h̶e̶ ̶s̶u̶n̶... Lasa-mi un mesaj aici cu statusurile si ti le fac eu.