| alle332 a întrebat:

Vreau si eu statusuri amuzante! Cel mai amuzant primeste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna uite aici cateva:
1.Sunt 1000 de ganduri ce ma duc mereu la tinee rolling on the floor glumeam
2.Nu te supara caut o adresa... nu stii cumva unde e casa ta...
3.Pe sistem esti bun / a.
4.Vaca portocalie la brutarie: as dori doua franzele albastre.

Brutarul: ne pare rau, nu avem decat baghete verzi.

Fiecare cu umorul lui. Macar aici sa nu tinem cont de reguli.
5.Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

. si acum, citeste de jos in sus. scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti. merita citit ( asta e cale mai tare )
6.Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine
7.Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla.
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce.

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna.))
8.Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basi
9! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata.
10.Ma uit la luna... te vad pe tine. ma uit la soare. te vad pe tine. ma uit in departare... te vad pe tine.DA` da-te dracu din fata mea odata!
11.In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!
12.hei am ceva ciudat in calculator.ah era poza ta
13.Rusia: Avem niste femei, de ti se scoala **** cand le vezi.
-China: Noi avem niste covoare, numai de drag stai pe ele
-Germania: Noi avem o tactica de razboi, daramam toata lumea.
-America: Avem niste avione supersonice de zbori de pe scaun.
-Romania: Noi ne culcam cu femei rusoaice pe covoare chinezesti cu tactica germana si viteza americana
14. Vrei sa te injur?
Sa'mi bag inima in pieptul tau,sa'mi sugi sufletul si toata iubirea pe care ti'o port!
Sa te omor cu iubirea mea, sa te ia dragostea mea, sa ma fugareasca cu tine.
Auzi? Sti ceva?
Ia mai du'te in sufletu meu ca m-ai facut sa te iubescphbbbbt
(asta e frumoasa )
15.imi e dor de tine. de caldura ta. in zilele cand ma culcam cu tine. draga mea pijama
16.Regulile elevilor:
Elevul nu copiaza, el se documenteaza. Elevul nu citeste bilete, se informeaza.
Elevul nu este neatent la ore, ci studiaza mediul inconjurator.
Elevul nu greseste, el isi pune la incercare profesorul.
Elevul nu chiuleste, e nevoie de el in alta parte.
Elevul nu fumeaza, el isi caleste plamanii.
Elevul nu doarme, ci reflecteaza. Elevul nu vorbeste, el gandeste cu voce tare.
Elevul nu mesteca guma, el isi intareste dantura.
Elevul nu injura, se descarca.
Elevul iubeste scoala, dar in timpul vacantei.
17.un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappybig grin
18.M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!
19.i love you
i like you
i need you
ai vrea tu!
20.culmea nesimtirii: sa impingi o batrana pe scari si s-o intrebi de ce se grabestelaughing
plsss funda m-ia luat mult sa caut cele mai bune!

4 răspunsuri:
| KHABUL a răspuns:

DND.invat pisica sa latre in timp ce plimb vaca prin parca...DND
Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu i
Nu beau, nu fumez, nu injur:bagami-as p*** ca mi-am scapat tigara in bere
Acolo unde dragoste nu e... facem!
DND.imi scriu la mate.am o gramada de scris.deci DND.chiar ce avem de scris la mate
Asta vara de craciun m-am suit intr-un alun, si am mancat atatea mere de m-am saturat de pere, si a venit stapanul lui si m-a dat jos din gutui.Ce doar nu-i ciresu lui.
Hai deranjeaza-ma si ai sa vezi cum iti canta dracii live.
Cam atatea stiu sper sa-ti placa.bye

| KHABUL a răspuns:

De fapt radule ai dat copy paste de pe un site asa ca :^O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dangerousman sa-ti zic ceva eu nu am luat de pe site bine am luat si acolo unele au fost ale mele iar tu nu te mai da mare si tare ca vai tu nu le-ai luat de pe site ba dimpotriva le-ai copiat pe toate si gata

| Strwberrs a răspuns:

*Alina merge la magazin si se intalneste cu crush-ul ei(dan)*
Alina: Buna!
Dan: Salutare!
Alina: ce faci?
Dan: uite ma uitam si eu pe insta sa vad la contul carrefour ce reduceri mai am si am vazut o fata care facea promovare.
Alina: ok si?
Dan: E sora mea. In poze e frumoasa, in realitate arata ca o ciuperca cu 2 ochi. Dar nu si in cazul tau.
Alina: ah; mersi
Dan: Stai dar nu am terminat ce aveam de zis...tu esti urata si in poze dar si in realitate.