| MrMadaforever a întrebat:

Vreau si eu statusuri asa mai deosebitelove struck.sau nu stiu niste ideilove struck. orikeelove struck.am ramas in pana de ideilove struck.:*

Răspuns Câştigător
| Eyleen a răspuns:

Believe that everything happens for a REASON.
VIATA TA spune o poveste. Ce poveste spui tu? Traieste-ti viata in asa fel incat ceilalti sa se inspire din ea. Lasa in urma ta cel mai bun "best-seller"
Nu mai exista o a doua sansa ...asa ca ai grija de viata ta"
Am invatat ca indiferent cat de mult ai suferi, lumea nu se va opri in loc pentru suferinta ta.
Cand ai "aripile frante", nu renunta la ceea ce ti-ai dorit, nu mai poti sa zbori, dar poti sa mergi.".
Cateodata as vrea sa dau timpul inapoi, dar daca mi-as indrepta greselile din trecut nu as mai fi cea care sunt astazi..."

3 răspunsuri:
| MrMadaforever explică:

Statusuri mai deosebitelove struck despre viatalove struck dau funditalove strucklove struckwinking

| MrMadaforever explică:

Buna TPU! Am si eu nevoie de niste sfaturi in legatura cu cosurile. Au inceput sa imi apara pe fata si vreau sa scap de ele. Dar nu vreau creme si altele. Daca stiti tratamente naturale. Pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza despre ce sa fie acel status...Scrie si tu pe google despre ce vrei sa fie statusul si gasesti 1000 de statusuri despre orice subiecthappy