| Kira_7701 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de drietenie si de dragoste in engleza daca se poate. funditalove struck

2 răspunsuri:
| Dotdotggg a răspuns:

I love you with all my heart=Te iubesc din toata inima mea

A friend in need is a friend indeed=Prietenul la nevoie se cunoaste

If you betray a friend in whom you have confidence to=daca prietenul te tradeaza in cine sa mai ai incredere

true love is born in a moment that love must be sincere weeks, months or even years=o iubire adevarata nu se naste intr-o clipa ca iubirea sa fie sincere trebuie saptamani, luni poate chiar ani

| Dotdotggg a răspuns:

Funda?