| fetitzatah a întrebat:

Vreau si eu statusuri de indiferenta si pentru barfitori! (si cu injuraturi )

fara site!
funda cele mai multe si folositoare :X

3 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| InViataReala a răspuns:

1.Dnd! Incerc sa uit de proastele ca voi!
2.Muscavar Caini de distruse!
3.In viata rela voi sunteti niste nimicuri!
4.Nesimtitele asteea care nu dau nume dau prenume.
5.Ma doare de voi pentru ca sunteti copile nascute la semafor!
6.Tu crezi ca ma oftici? Ha ha! Eu te oftic pe tine!

Toatesunt compuse de mine si sper sa apreciezi!
FUNDA?

| pittikaRoxy14 a răspuns:

1. Multumesc tie care barfesti. Imi amintesti in fiecare zi cat de important/a sunt.

2. Mandra in fiecare zi ca sunt deasupra ta..Deasupra barfitorului!

3. Cand eram mic/a am invatat la scoala sa arat obrazul, tie barfitorului iti arat ambii obraji.

4. Cand esti barfit simti ca barfitorul te dezbraca. Noroc ca eu arat bine si nu mi-e rusine de mine, insa tu cel care barfesti, cum te simti?

5. Barfa este rezultatul finit al invidiei. Invidia este rezultatul a tot ce fac eu bine, asadar poti continua sa barfesti.

6. Cand aud o barfa imi intra pe o ureche si imi iese pe cealalta. Lucrurile importante imi intra pe o ureche si acolo raman.

7. Cand cineva iti spune ca esti barfit, inseamna ca el la randul lui a barfit. Ai grija sa nu faca din tine un alt barfitor.

8. Barfitorii sunt oameni complexati, lipsiti de viata proprie, care se hranesc cu rautati de cele mai multe ori inventate.

9. Oamenii cu bun-simt sunt o specie pe cale de disparitie pentru ca sunt invadati de barfitori.

10. Barfitorii se inmultesc precum chinezii. Ar trebui inventata o lege sa nu mai existe mai mult de un barfitor la familie.

11. A fi important trage dupa sine barfa.

12. Cum tratezi barfa? Cu un zambet amar si o ironie subtila.

Sper ca ti-am fost de folos:*!:*