| YonelaM a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen: M-ai facut sa sufar...Eu team iubit si tu mai mintit. Nu stiai ca eu te iubesc iar tu tiai batut joc de mine... plz funda

Răspuns Câştigător
| Byyb a răspuns:

Cand te uiti la mine ce regreti mai mult sansele care le'ai avut sau lucrurile pe care le'ai pierdut?!

Baietii la care ne gandim se impart in doua categorii: baietii care ar trebui sa ne placa, dar nu ne plac, si baietii care nu au niciun motiv sa ne placa si totusi ne placwinking