| LoOvE a întrebat:

Vreau si eu statusuri intre indragostiti care acum se urasc.Va roog!

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Indiferenta este cheia...dar iti dau totusi cateva :

1) Sa stii ca de acum sunt schimbata happy! Poate candva o sa spui : " Tu nu ai fost asa niciodata!winking".

2).Si treci pe langa ea fara sa o saluti. esti prost daca crezi ca ei pasa macar putin!

3)Numeste`o ''fosta mea'', caci ea nu mai este cu tine,
Numeste`o ''Tarfa'' pentru ca buzele ei acum saruta pe altcineva, dar nu uita ca ai iubito, ca odata a fost ''Iubita ta''

4)Daca ai nevoie nu mai sunt aici...Strig`o pe zdreanta ta... poate ea isi face griji.Un zambet nu costa nimic... Da nu poti sa-l daruiesti atunci cand inima iti plange!

5 ) Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului. e inocenta, dementa, dulce când vrea. si ar fi putut fi. doar a ta!