| Klaaa a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi de indiferenta!

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Bună!

• Uneori cred ca as fi in stare sa dau orice. in schimbul acelui vis stupid care stiu ca nu ma va face niciodata fericita.
• Inocenta este o arta. Fericirea este o impresie!
• Să ai timp de toţi şi de toate. Când viaţa îţi dă o palmă, tu dă-i un pumn pe la spate! :]
• Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"
• Învăţa să te comporţi cu oameni, aşa cum se comporta şi ei cu tine.
• O fii stat si cu tine. Stiu. Stiu. Ca a ars-o si cu altele, da vezi tu? El are o fata si pentru el e fetita lui cea mai importanta!
• Mã judecã altii cât nu mã judec eu, iar mie mi se rupe cu aceeasi plãcere mereu! love struck
• Nu m'a surprins dezinteresul lui ci curajul de a'l afisa!
• Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci
• Acelasi cadru, alte imagini.Aceleasi ganduri, alte randuri. Imi place sa rad cand totul imi zambeste.
• Fetele au rabdare si sistem de aparare impotriva idiotilor!
• Unora chiar le pasa. alti sunt doar curiosi.
• Si când îti spun sa ma lasi în pace as vrea sa nu o faci. Sa lasi de o parte orgoliul tău si sa ma strângi în brate`. love struck
• Intr-o lume nebuna doar cei nebuni sunt sanatosiiilove struck
• Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck
• Barbatsii ar spune mai putsine minciuni daca femeile ar pune mai putsine întrebari laughing •
• Ai sperat,ai visat, ai pierdut.Ce conteaza? Inca mai poti pierde,mai poti visa,mai poti invinge! asta conteaza.; x
• Vreau ca atunci cand iti va fi greu sa spui: "Uite-o Frate, ea chiar tine la mine!" love struck
• Baga iadu`n paradis si uiti de orice vis.E simplu,atat de simplu sa simti linistea doar cand bagi in gura filtru `!
• Iubire nu exista, exista doar creduli, iluzii si speranta, si visuri de nebuni!
• O ard în mod bizar, cu bomba-n buzunar, cu stilul meu murdar, vă *** în gură iar devil!
• Îţi zic, prietene revino-ţi în fire! E o linie extrem de subţire între indiferenţă şi nesimţire!
• Dacă mă iubeşti de ce m`ai lăsat? Dacă te`ai despărţit de mine de ce te uiţi după mine? Dacă eşti un prost de ce te dai deştept?
• Ştiu,îţi aminteşti şi acum când ne-am cunoscut.Ţi-am zâmbit fără să vreau, poate de`asta m`ai plăcut love struck!
• e greu cum *** sa nu fie? cand pentru cei mai multi cunoscuti viata e doar o tragedie.si mie, si tie, ti s-a intamplat la fel. ingeru` nostru pazitor creca` doarme pe el!;;]
• Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.
• stiu c`au fost prea multe ploi.Si ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi love struck
• Fii sincer...ti-e dor,am dreptate? Pentru ca atunci cand ai fost cu mine, am trecut prin toate!
• Arta de a fi fericit consta in priceperea de a extrage fericirea din lucrurile mici.:*
• E o lume rea`! iti dau dreptate. Da` nu fii ca ea`! ...si-atunci cand te loveste ramai tare, nu ceda`! love struck
• Imi place chiar dacặ` nu-ti gặsesti unele cuvinte.imi place cum imi spui asa, "sa fii cuminte! blushing
• Nu e totul perfect dar o sa fie.; x
• Cand ti-am cerut orasilor ingeriilor. mi-ai spus ca merit paradisul si tot sangele lorr.; x
• Singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata. tati nu te cearta.
• Un prieten adevarat este acela care iti stie toate defectele si totusi mai are ochi sa-ti vada sh calitatsile.; x
• Fericirea: un lucru bizar; cei ce n-au cunoscut-o niciodată nu sunt, poate, cu adevărat nefericiţi!
• Degeaba te pierzi in amanunte daca nu vezi esentialustraight face.

2 răspunsuri:
| christine044 a răspuns:

Ignorance is my new bestfriend.

| Genuitoarea a răspuns:

Fundaa!