| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru cei care sunt buni si sunt luati de prosti urgent.Dau funda la cele mai noi si cele mai rapide.

Răspuns Câştigător
| BebeeAndre a răspuns:

*E o vorba ce isi are rost cand esti bun esti luat de prost!
*Si cand faci bine, rade de tine drept multumire oh go on
*Si eu te-am ajutat, dar nu-i nimic roata se intoarcewinking
*Multumesc tuturor celor pe care i-am ajutat si mi-au intors spatele cand am avut nevoie de eiwinking
*Multumesc acelor "prieteni" care "imi sunt alaturi"
*Multumesc tuturor celor care se dadeau prieteni mei si nu erau!

Sper ca te-am ajutat happy
Funda? big grin

2 răspunsuri:
| OkAyAn a răspuns:

UIte e cam lunga dar merege:"inca nu am uitat cine mi-a dat cu o mana si cine mi-a luat cu amandoua" sau "inca nu am uitat cine cand aveama mai mare nevoie se face ca ploua"

| Ghiorghita_Alex_1994 a răspuns:

"Sunt bun dar am fost luat de un prost. Urgent"