| Ionutz a întrebat:

Vreau si eu un program cu care pot creea desene animate dar nu cu, care fac eu desenele ci in care sa contina si desene eu numai sa le fac sa vorbeasca si sa se miste fundulita

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

In mod gratuit nu poti avea acces la astfel de softuri, si presupun ca tu visezi deoarece un astfel de soft nu se face pe un p4 luat de mama acum 10 ani tongue
softurile de acest gen trebuiesc puse pe un calculator foarte puternic care sa nu se blocheze de fiecare data cand dai click undeva.
oricum nu ai acces gratuit pentru ca programele respecive costa bani multi si nimeni nu vrea sa le puna spre download.
cand cumperi un astfel de program cauti sa faci bani cu el nu? si daca tu il pui la download si toti vor sa faca bani atunci tu cum mai castigi daca si altii au acces in mod gratuit la programul pentru care tu ai platit poate o avere? nici cum iti spun eu.
crede-ma ca eu daca asi cumpara un program de 5000 de euro ultimul lucru pe care l-asi face e sa il pun spre download gratuit tongue
hai, toate cele bune!