| littlesunshine01 a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot posta compuneri. fundita:X

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Poti sa postezi compuneri pe orice site educational. edu.ro, clopotel.ro, e-referate.ro, referat.ro, e-scoala.ro, refelatele.com, facultate.regielive.ro, etc, etc.
Si sa stii ca vor fi foarte cautate si downloadate, pentru ca la ora actuala copiilor le este foarte greu sa lege 2-3 cuvinte, d-apoi sa mai realizeze si compuneri...si asta din cauza faptului ca nu citesc. Bafta multa si...cine stie, poate peste ani vom auzi de tine ca fiind o mare scriitoare happy tongue :*

3 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Http://www.compuneri.co.cc/despre-site/

Cred ca e bun da' nu stiu daca poti posta. uite-te pe acolo:):*

| Dania Meitoiu a răspuns:

Poti sa iti faci un Blog personal, site nu stiu.

| meli_4845 a răspuns:

Ici eu nu stiu? imi pare rau.