| Madalina_9364 a întrebat:

Vreau si eu un text pentru invitatia la banchet.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Colectivul clasei a VIIIa A,B,C,D va invita sa fiti alaturi de ei la primul pas in anii de liceu si in noua treapta a vietii noastre, liceul.

Si pe o pagina a invitatiei puteti scrie Ani De Scoala si cate un cuvant corespunzator fiecarei litere, de ex: A - ambitie N - nazuinte i - iubire D - destin E - eforturi C - certitudini (cauta tu pentru celelale litere cate-un cuvant care sa se potriveasca)

1 răspuns:
| beibii_5728 a răspuns:

[Nume]
Te invit /Va invit La ultimele clipe in care ma veti mai vedea in clasa a opta. Vreau sa sarbatorim impreuna aceste momente pretioase!
[Numele tau]