| RoseMari23 a întrebat:

Vreau si eu urgent un program de editat poze in care pot introduce o alta poza pe fundal ( sa se vada amandoua mai transparent) intelegeti voi ca sunteti isteti:d

big hug Fundaa:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Încearcă şi fotoflexer.com. Nu garantez, că nu prea mă pricep la asta, dar eu l-am folosit la ce am vrut şi a mers. Succes!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

5 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna! Ce zici de Pizzap

| girlloveboy a răspuns:

Gimp 2. 6 tongue

| Andya a răspuns:

PhotoScape

| XLittleGirlX a răspuns:

Cauta pe www.kaz3.info si cati programe pentru editat poze pentru ce vrei uh incearca dar eu am incercat si sunt multumita!

fundita?

| RoseMari23 explică:

Photo scape am si eu dar nu stiu cum se facebig grinthinking