| Soffia17 a întrebat:

Vreau statusuri/muzica/bloguri cu status !

1 răspuns:
| libertat a răspuns:

Http://senzational.net/......esaje.html

Statusuri de dor – Statusuri triste – Statusuri de Inima Ranita
DATE: 21 SEP 2009 COMMENTS: 0
Te simti trist, te napadesc amintirile si regretele, te simti singur si ai un sentiment de dor? Toate acestea sunt stari normale, ele ne reprezinta, fac parte din noi si nu cred ca cineva reusesete a le ocoli…

♦ Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

♦ As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreau sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

♦ At my desk cu nimeni…cu tristetea…cu mine…

♦ Avaible la tristete, la lacrimi si tacere…

♦ Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…
Statusuri de dor – Statusuri triste – Statusuri de Inima Ranita
DATE: 21 SEP 2009 COMMENTS: 0
Te simti trist, te napadesc amintirile si regretele, te simti singur si ai un sentiment de dor? Toate acestea sunt stari normale, ele ne reprezinta, fac parte din noi si nu cred ca cineva reusesete a le ocoli…

♦ Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

♦ As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreau sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

♦ At my desk cu nimeni…cu tristetea…cu mine…

♦ Avaible la tristete, la lacrimi si tacere…

♦ Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…
Statusuri de Dor

Status1:Plang de durere … sunt singur si trist si te vreau inapoi … intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc …
Status2:Mi-ai furat inima si ai luat-o cu tine … m-ai lasat undeva, de unde nu mai pot privi, de unde nu mai pot scapa! Ajuta-ma si tine-ma in brate …
Status3: Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi …
Status4:Inima mea e rupta in doua … jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna …
Status5:E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc … traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata …
Status6:As vrea sa pot da timpul inapoi … sa intorc clepsidra … si sa te pot privi din nou in ochi … sa pot sa-ti spun cat te iubesc!
Status7:Te-am iubit candva dar tu ai stricat tot si acum nu mai vreau sa stiu nimic de tine …
Statusuri cu replici de agatat
1. Crezi in dragoste la prima vedere sau mai e nevoie sa mai trec inca o data?

2. Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului ce sa imi aduca de Craciun

3. Am invatat cumva la scoli diferite impreuna?

4. Ajuta-i pe sarmani.ia-ma cu tine acasa

5. Si care ar fi sansele sa capat mai mult decat o conversatie?

6. Vreau sa iti acord premiul Mazgalici si ai castigat dreptul la o intalire cu mine cu toate cheltuielile platite. Acum daca imi dai numele si nr de tel, ca sa te contactez sa poti intra in posesia premiului

7. Esti religioasa? Pentru ca esti raspunsul rugaciunilor mele