| PreaFericitu a întrebat:

Vreau un cfg cu no recoil pentru counter-strike.Gloantele sa mearga in acelasi loc, nu tinta sa coboare in jos sau sa urce in sus.Deci gloantele sa mearga drept toate(in acelasi loc). Dau fundita.

5 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Te-as putea ajuta dar pentru ca nu incurajez codati BYE BYE 4ever N00b!
Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ce booti sunteti daca nu stiti sa trageti dati remouve la cs frate booti booti ce maiwinking default e cel mai tare no-recoillaughing

| PreaFericitu explică:

"we noob" stiu si cs destul de bine si daca vreti jucam si 1 vs 1( am si steam ), vreau cfg ala ca mai am multe cfg-uri in PC, si sa vad si eu cum ii no recoil asta straight face

| Madalyn3 a răspuns:

Pai iti dau eu un cfg dar nu e no-recoil. baga id madalinmarian52!

| Madalyn3 a răspuns:

Baga id madalinmarian52