| Ina014 a întrebat:

Vreau un film bun pentru virsta mea (14 ani), sau cel putin un film care v-a placut voua, insa nu de groaza.

Răspuns Câştigător
| Deiysucza a răspuns:

Incearca seriile twilight sau poti vedea mai multe seriale printre care pretty little lyars, the vampire diaries sau the lying game...am tot 14 ani si mi'au placut toate la nebunie si imi mai place si titanic.
Mai poti incerca anthoner cinderela story cu selena gomez sau jonny engles care e cu ala care il joaca si pe mr. bean.[comedie]
mai poti incerca mr. and mrs. smeat cu bred pitt sai angelina jolie [aventura] sau charlie and the chocolate factory[comedie] cu jonnye deep sau tot cu acest actor mai poti sa te uiti la piratii din caraibe.
meangirls 1 si 2 [comedie]...sunt fff tari filmele sau mai poti incerca sa te uiti la Diary Of A Wimpy Kid toate cele 4 filme aparute:D. Am vazut toate filmele de mai in sus si iti garantez ca nici unul nu e de groaza si sunt super tari...si iti dau si situ'l de unde le'am vazut http://divxonline.biz/.
Sper ca te'am ajutat si daca iti plac imi dai plzzz fundita:o3

5 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

The vampire diaries(mi.a placut, psss:am 14 si eu)
sau glee
sau pretty little liars

| ValyOppa a răspuns:

Juno
A walk to remember
Step Up (1, 2,3)
17 Again

| CataLoveBasket a răspuns:

The courier 2011 - sa vezi ce bazat e tipu
the samaritan 2012 - un puscarias incearca sa se schimbe
dragon eyes 2012 - un chinez si mafia
loosies 2012 - un hot
ultimu e comedie restul actiune

| Ina014 explică:

Mersi mult fetelor...v-as da la toate fundita daca as puteahappy

| Papushika1 a răspuns:

Из 13 в 30-super filmul