| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un site de unde pot downloada muzica FARA VIRUSI! fundahappy

3 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Www.mediafire.ro sau incearca si.com nu stiu sigur dar eu de acolo imi descarc mereu muzica

| Sweet00Alice a răspuns:

Buna! :) Pe acesta: http://www.listentoyoutube.com/ eu il folosesc de mult timp si nu are virusi, iti zic sigur. si este foarte usor modeul de a downloada, deoarece trebuie doar sa iei URL-ul (stii, adresa cu www...com/ro ) de la o anumita melodie pe care o doresti de pe youtube, sa il pui acolo si primesti melodia de downloadat :) Mi se pare simplu si mult mai accesibil decat sa stau ore intregi sa caut un site cu adevarat bun de unde sa iau varianta unei melodii pe care o vreau eu si am vazut-o pe youtube :D Bafta! :*

| Dya_2147 a răspuns:

Listentoyoutube.comwinking