| MissKatherine a întrebat:

Vreaw un cont pe imvu tongue
Daca se poate vip love struck
Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| JustSmile12 a răspuns:

Hey...am eu un cont pe imvu da nu e vip dar e suuper cel putin mie imi place...esti acum pe imvu? ia id meu th3loveistoxic baga`l ca iti zic cum ma cheama si te invit la chat sa vezi daca iti place contul. mie im place d nu imi mai place imvu laughing m`am plictisid de el si vezi ca ma cun. multa lume (pe imvu) si am ff multi prieteni big grin sper sa nu te certi cu ei

2 răspunsuri:
| JuiceApple a răspuns:

Baga id asta yulya_mak3doank_96 si te fac eu vipwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca contul asta e al meu arat destul de sexy larisamihaelaold si parola pinkpinkpink