| realitateanet a întrebat:

Vrei sa vezi cel mai nou videoclip al lui Lenny Kravitz? Urmareste realitatea.net si poti vedea in exclusivitate videoclipul melodiei Stand – primul single extras de pe cel mai nou album al lui Lenny Kravitz. http://www. realitatea.net/videoclipul-piesei-stand-a-lui-lenny-krav itz-se-lanseaza-in-exclusivitate-pe-realitatea-net_85275 4. html

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu, nu vreau. Probleme?

| KazooForYou a răspuns:

Interesant, imi place Lenny Kravitz. happy

| clcmd a răspuns:

Sau mai siplu l-ai putea cauta pe google sau pe siteul sau oficial straight face. cata reclama degeaba incercati sa va faceti .doamneee.lipsa de utilizatori online ai siteului si de audienta...

| GeorgeGabriel a răspuns:

Mistoooo