| floweroxy a întrebat:

Vreti sa inceapa scoala? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca sunt boboaca si vreau sa-mi cunosc noii colegismug

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu.

| BiaSiAtat a răspuns:

Intr-un fel vreau! Mi-a fost dor de scoala. Intr-un fel u vreau ca o sa primim teme.Atata tot, temele sunt de vina. Oricum scoala e frumoasa daca sti ce faci.Tu vrei?

| inger02 a răspuns:

Vreau sa incep scoala doar pentru a ma distra si vedea prietenii big grin

| iulianh a răspuns:

Da.Vreau sa inceapa scoala ca sa particip la serbarea de craciun.

| Priss99 a răspuns:

Nuu! ca ii o porcarie! ii destul de greu si avem mult de invatat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrem,nu vrem, tot incepe.Chiar azi ma gandeam ca numaratoarea inversa a inceput.Mai sunt 10 zile.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur cuvant:Freedomtonguebig grinhappy

| ZuHuXχX a răspuns:

As vrea sa inceapa ca sa-mi vad colegi plus ca e ultimul an la scoala si nu as vrea sa mai ma distrez si sa mai ma relaxez voi?