| iulianr a întrebat:

Vreti sa intrati pe linkul acesta http://www.triburile.ro/1996733-ro23.html si sa va inregistrati? Va rog! Am nevoie de cont premium pentru a pune emblema tribului iar contul premium costa, dar daca va inregistrati de pe acest link voi primi cont premium gratis. Dupa ce va inregistrati nu trebuie neaparat sa jucati, doar iregistrat-va.
Celui care se inregistreaza de pe acest link dau funda, iar daca joaca sa-mi zica numele cu care joaca sa-l invit in trib.

1 răspuns:
| PurpleHeart a răspuns:

RoscatulMaro