| dededydy a întrebat:

Vreu un iubi cine se ofera? Apropo am 14 ani si vreau sa precizez ca la miso nu la real. Ma puteti ciontacta pe facebook http://www.facebook.com/add_email.php#!/profile.php?id=1 00002405184525. :X :X

Răspuns Câştigător
| ROCKERforever14 a răspuns:

Ei lasa fata are tot dreptul sa glumeasca ok care e problema

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vad ca esti deja casatorita, ce iti mai trebuie?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mai bine ai lasa glumele si te-ai apuca de romana. :p

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si nu numai la asta ai gresit.dar asta e, fiecare cu problema lui.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu conteaza cat de obosita esti,sau nu, in fine, cine se scuza, se acuza.

| dededydy explică:

Nu ca era o gluma faza cu intrebarea.

| dededydy explică:

Scuze am vrut sa scriu contacta.

| dededydy explică:

Sti si la" vreau", dar intrebarea am scris-o aseara si eram obosita!