| Fllorentina a întrebat:

Wai TPU. am o problema straight face, am cateva simptome ca sunt racita adica ma rog am nasul infundat si cam curge oh go on laughing, ce as putea face sa evit chestia ast a? nu vreau sa ma racesk, luni am spektacol si nu vreau sa lipsesk, va rog mutl ziceti :d. dau fuunda >clar!:*big grin

Răspuns Câştigător
| L7L a răspuns:

Pai imbracate mai gros si ia nurofen pentru raceal si gripa sau paracetamol te rezolva imdwinking fundita?

3 răspunsuri:
| Fllorentina explică:

Mersi de raspuns @vivibond dar nu vreau sa am complik cu tratamente de o luna adica ma rog luni am spektakolul.si in plus nu sunt asa de tare racita. doar vreau sa previn rakeala sa nu fie sh mai mare.love struck oriq mersi >:d

| TwEEty_9286 a răspuns:

Pai e un medicament care ezic eu ca e destul de ieftin in jur de 10 lei si tebuie sa-ti iei de 100 mg acum daca ai peste 12 ani de 450 mg medicamentul se numeste Baraka dar trebuie sa faci un tratament care tine o luna si trebuie sa iei de 3 ori pe zi inainte de masa eu il iau si inc3p sa ma simt mai bine iti ridica imunitatea si previne raceli si alte gripe il poti lua chiar si atunci cand esti racita funapuppy dog eyes

| IONYUTZ a răspuns:

Ia paracetamol