| 1Q a întrebat:

Zicemi pls un program casa fac video adica am niste poze si vreau sa se deruleze singure pe muzica si apara si scris de-al meu da nu in power point ca vreau sa pun pe youttube va rog cum fac dau funda+vot?

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Avand in vedere ca esti incepator(si eu dealtfel) foloseste windows movie maker.
Bafta

4 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Windows movie maker:d

| BubuuLinna a răspuns:

Buna! vezi ca este pe photo scape acolo ceva.big grin prg unde epoti pune poze sa-ti faci un filmulet :Xbig grin

| BubuuLinna a răspuns:

Buna! vezi ca este pe photo scape acolo ceva.big grin prg unde poti pune poze sa-ti faci un filmulet :Xbig grin

| RoxxANAA a răspuns:

Eu ti-as zice sa folosesti Windows Movie Maker!
Il poti downloada de aici:http://windows-movie-maker.en.softonic.com/ De aici te descurci singurica! Bafta!