| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti`mi bancuri sau glume de ma p*i*s* pe mine... Fara link`uri :X:X

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

2 tipi se roaga la D`zeu...

Doamne Dumnezeule, ajuta-ma cu 1. 000. 000 de dolari, sa scap de faliment, sa imi refac afacerea…. fa ceva Doamne….

-Doamne Dumnezeule, ajuta-ma cu 10 dolari, sa am ce da azi la copilasi si poate maine imi gasesc ceva de lucru, fa ceva Doamne….

Primul se duce la al doilea:

-Ma, ia de aici 10 dolari si lasa-l pe Dumnezeu sa se concentreze!

Daca te insori la 20 ani ia-ti o unguroaica, face asta sex de te sparge! -
Daca te insori la 30 ani, ia-ti o nemtoaica - Asta iti educa bine copii! -
Daca te insori la 40 ani ia-ti o englezoaica asta este o lady, nu te face de ras! -
Daca te insori la 50 ani ia-ti o americanca, este o persoana agreabila in calatorii! -
Daca te insori dupa 60 ani, ia-ti o romanca face asta niste parastasuri si niste colive!

-Chelner... un piept de vaca!
-Cu salata?
-Nu, cu sutien!

El: hai s-o facem! Ea: mi-e frica el:ai 19 ani si ti-e frica? Ea: o sa-mi iasa sange? El: da putin! Ea: nu te rog! El: deskide mai mult! Ea: mi-e frica aaaah El: mama cate vaikreli pentru. a trage un dinte! Hihihi si sigur o va ganditzi numai la prostii!

Un pescar inrait isi cumpara cele mai tari scule de pescuit la copca
Ajunge pe gheata si incepe sa foreze. la un moment dat se aude o voce care ii striga:
- Acolo nu e peste!
Pescarul surprins isi aduna sculele si se muta, se apuca din nou de treaba, dupa cateva secunde aceeasi voce:
- Nici acolo nu e peste!
Foarte nervos pescarul se muta din nou. Dupa cateva secunde iar aude vocea:
- Nici acolo nu e peste!
Exasperat acesta ridica capul mirat si striga:
- Cine vorbeste?
- Aici directorul patinoarului.

CEA MAI TARE FAZA! 6 adevaruri in viata : 1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba. 2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta. 3) primul adevar e o minciuna. 4) zambesti acum pentru ca esti un idiot. 5) vei trimite mai departe unui alt idiot. 6) inca mai ai un zambet pe fata.

| mami a răspuns:

Oh ai grija sa nu uiti sa-ti pui pampers