| anytha13 a întrebat:

Ziceti-mi niste melodii de ale lui Justin Bieber!
Un site unde pot gasi poze cu el?
Si. poveste lui?:d

Fundita!

12 răspunsuri:
| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Melodii Justin Bieber - Baby (feat Ludacris)
Justin Bieber - Common denominator
Justin Bieber - Down to earth
Justin Bieber - Favorite girl
Justin Bieber - First dance (featuring usher)
Justin Bieber - I'll never let you go
Justin Bieber - Justin bieber-love me
Justin Bieber - Love me
Justin Bieber - Never let you go
Justin Bieber - One less lonely girl
Justin Bieber - One time`
Justin Bieber - Pick me
Justin Bieber - Set a place at your table
Justin Bieber - Where are you now

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un raspun foarte bun pentru tine su mai bine o sugestie: invata sa scrii corect caci lui JB ii plac fetele cu un gram de cultura
cu placere

fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are foarte multe melodii cateva dintre ele sunt:
Never say never
Baby
One time
Love me
Where are you now
Rich girl
one less lonely girl
Never let`s you go
Eenie Meenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poti gasi pe poze justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodii:baby, one time, one less lonely girl, never let you go, never say never, eenie meenie, favourite girl, stuck in the moment, common denominator, down to earth etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site:www.justinbiebermusic.com si da-i pe google justin bieber si vezi mii de poze cu el;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodii:one time, never say never, never let you go, baby...
poze:da si pe google si scrie poze cu justin bieber...si daca vrei pozestea da pe net povestea lui justin bieber si vezi daca iti da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O melodie este one time! alta so chic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum.Nu demult. A lansat o noua melodie care este pusa pe albumul " My world's acoustic album " si melodia se numeste " Pray "... O alta melodie care NU s-a zis in raspunsurile de mai JOS este: Kiss'n tell... E super tare Justin.Si este in zodia PESTI.
Sper ca te-am ajutat dar daca vrei sa aflii mai MULTE despre el atunci intra pe Internet si scrie " justin bieber wikipedia " si acolo scrie TOTUL despre el. Poti sa scrii pe Internet Justin bieber ( si o melodie de a lui... exemplu: "justin bieber baby feat ludacris "
si iti da melodia pe care o vrei de la Justin. Poti scrie pe Internet " Justin bieber lyrics " si acolo iti da cateva versuri la melodiile lui si asa mai descoperi si TU mai MULTE melodii.Paaa.Fundita?