| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi niste replici tari din RObotzi, cel mai bun raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| Traveler12 a răspuns:

"Crappy language pack selected."
"Sclav ii varul tau geaman baa putifer."
"Cand pun ochiul in luneta/Curat tot de pe planeta."
"O "£$%^&* roz din fier cu luminite OMFG, OMFG!"
"Prietene, noi nu furam/Cand e greu, ne adaptam." (preferata mea )
"Nu fi panicat/Cat ai zice hopa/Daca esti stricat/te repara F.O.C.A"
"F.O.C.A, tu-mi esti prieten adevarat?" "Da, cu toate ca puti."
"Sa sugi o ceapa."
"Stai, iobagule, ca poate te suge." "Haha, n-ar fi prima."
"Zi-mi repede ce reprezinti, tampon invizibil!"
"Poate-i alcool, poate-i rom!" "Rasistule."
"Poate-i tuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin."
"Vrei sa ne piz****m?".
"Te caci pe tine cu stropi."
"Poate e un intelectual." "AAAAAA." "Poate-s doi intelectuali." "AAAAA." "Poate..." "Ia, nu mai folosi cuvinte pe care nu le inteleg."

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Cu caldura la curutz sanatos sa fi sa fu*i!
ce-ai ba zabashitule?
Poc o basina, poc o maslina, poc o magie facuta-n surdina, poc un cac*t si-un fl*c despicat si-uite dorinta cum s-a-ntamplat!

| NikoIsDirectioner a răspuns:

A meu a meu a meu a meu a meu a meu! Da din muci da din muci da din buci, da din buci etc... Multe replici la gasesti la Goodies Pack 1, 2, 3,4,5 sper ca te vei distra big grin eu am toata colectia pe telefon paaaaahappy

| Sonniiaa a răspuns:

Si ma'a-i titirez! De Mo nu se poate trece decat cu capul retezat! Cioca boca, cioca boca, v-am dat la toti m'ie moca!