| ohhya a întrebat:

Ziceti-mi niste statusuri care sa enerveze baietiirolling on the floor
sau daca nu doar niste statusuri

2 răspunsuri:
| libertat a răspuns:

Adevarul nu are pret, de aceea nu am de ales si-ti vand minciuni.
Am avut o zi proasta si numai zambetul unui baiat dragut ma poate inveseli…
Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!
Caut un baiat frumos…sa ma indragostesc… sa ma tina in brate. si sa-l falimentez!
Poate am aere-n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta.nu ma cunosti.atunci nu te baga!
Ce să iţi fac? Asta e firea,credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?

Ce buze dulci,cand ma atingi ma simt de parca zbooor Privirea ta,m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :-x **[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :-x
Faptele tale mi-au omorat zambetul, Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul. Ai distrus un vis frumos si-acum Iti pare rau …dar la ce folos? cE a fost, a fost

| andr33utzza a răspuns:

In continuare crezi ca totu` iti apartine [ ] Poti sa ai orice dar nu si pe mine [ ] –":->:-p

Ceea ce crezi tu Conteaza prea putin pentru mine oricum fac tot ce imi vine Nu urmaresc chiar sa va displac Dar refuz sa va fac pe plac •

M'ai uita-te odata la mine Chiar crezi ca 2 vorbe ma pot aduce langa tine? Am de unde alege Tu nu esti unicat Pot gasi baietii kA tine la fiecare colt!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva Dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca imi vad de viata mea

Crezi Ca Ma Faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu Ma Intereseaza Oricum Te Doare Inima Cand Te Uiti La Poza Mea Asa Ca Ai Grija De Nasoala Ta! Te PuPa amica TA! •

Tine minte : O fata loveste prin fapte, nu prin cuvinte

Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte