| Simiina8 a întrebat:

Ziceti-mi niste statusuri faine:X care pot fi inventate si de voi... funda:* pentru cele mai bune si mai multe + vot

1 răspuns:
| blueangel99 a răspuns:

Bring the sun in my life

Poţi să pui muzică care îţi place, la status

Apoi:
Domina ca sa nu fii dominat! "

»" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea… "

»" E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini... "

»" Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

»" Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

»" Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

»" Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

»" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

»" Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja… "

»"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

»" NU mai suferiti de FITZE! "

»" Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

» " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

» " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

» " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "

» " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa! "

» " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

» "Everybody Lies"