| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie filme interesante de groaza,dar sa fie cu fantome si spirite,horror nu sa nu sperie.As vrea sa mai stiu si filme pshiologice faine,gen numarul 21 si unde e dianne?Si niste thrillere cu mister,cu ceva groaza si crima.Multumesc,dau funda la cele mai bune si la restul voturi.

Răspuns Câştigător
| al3x17 a răspuns:

My blood Valentine
The Awakening
The Woman in Black
Silent House
The Devil Inside
The Cabin in the Woods
Lumea de dincolo: Trezirea la viata
La casa muda
Funda!

3 răspunsuri:
| DreaMiss a răspuns:

Pentru fantome si spirite gen horror iti recomand "Mirrors". altele gen horror. poate The ring, e tare!

| MayBeWill a răspuns:

Daca te tine uita-te la : 1) exorcizarea lui emily rose 2)exorcizarea lui anneliese michel

| 34588773 a răspuns:

Horror-Ghost of the mars,the devil inside, the woman in Black, the Constantine.Psihologice-definitely maybe,inception, the gran torino, sunt cele mai bune filme din cate am vazut.