| costi900 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme cu vampiri, vanatori de vampiri etc...

P.S:in afara de blade ( le-am vazut )

4 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Twilight, Eclipse, Amurg

| LorenaAnca a răspuns:

Twilight
Academia vampirilor
Jurnalele vampirilor [e cel mai tare]
Van Helsing
Dracula
Vamps
True blood

| reeebook a răspuns:

Twilight, nosferatu, Dracula, Van Helsing, Eclipse, Amurg, Vampire diaries, Teen Wolf, Vampire Academy, True Blood, iti las mai jos un link cu top 70 filme de groaza bafta;)

http://www.imdb.com/list/F1w6m2-kN9k/

| camelia90 a răspuns:

Pai e: twilight,underworld,dracula,van helsing,true blood,bloodrayne,wir sin die nacht,priest,dark shadows, lesbia vampire, my best fried its a vampire, vamps, fright night si mai e un serial foarte tare the vampire diaries