| Fetita a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste piese faine rock sau trupe rock care au piese faine gen Disturbed, Nightwish, SOAD, The Rasmus... plsssss... de-ale mele m-am saturat

Răspuns Câştigător
| hehehe a răspuns:

Incearca The Cranberies. mai ales piesa Zombie. e geniala.
Si. The Red Jump Apparatus.

11 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Aaa. eu o ador. abia astept sa'mi cumpar chitara sa invat sa o cant love struck

| hehehe a răspuns:

Mersi pentru fundita. xd

Emmy.

| Fetita explică:

Brokencyde am ascultat dar au piese foarte porcoase... si m-am cam saturat si de ei breeeeeeeeeeeee breeeeeeeeeeeeeeeeelaughing am inebunit lumea cu piesa aia

| Fetita explică:

Emmy lăv TPU stiam putin din piesa aia sa o cant la chitaralaughing...vai cat am cautat-o

| Maiels a răspuns:

Rammstein laughing

| Adina a răspuns:

TAT
Brokencyde :X

| wish221 a răspuns:

Incearca Paramore, Metric, Green day, Tiffany Page, Sunrise avenue, AC/DC, guns'n'roses... sper ca te-am ajutat.happy

| GyeBaek a răspuns:

Olivia insipi -winter sleep, i faina piesa

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Metallica

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Stiu eu trupe rock faine dar ca sa ti le zic baga id alex_oncescu95 si vb acolo! oferta este valabila si pentru altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Three days grace - Pain, Riot, Never too late. Sum 41- Pieces. Bon Jovi - Its my life. Cartoon boyfriend - This is my town