| iulia_6002 a întrebat:

Ziceti-mi si mie statusuri scurte si misto da sa nu fie din alea de dragostehappy

Răspuns Câştigător
| BeeZsiAtat a răspuns:

1.Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă dar extrem de vulgară
2. Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •
3. Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca... dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!
4. Daca sunt subiect de barfa'. Tu cretyno, esti o tarfaa!
5. M`am schimbat sh pot visa acum! Nuu` mai vreauu` sa` cer, voi obtine` oricum!smug

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocu' mic si joc de glezne laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mori!~. ia vezi poti?!